У Кременчуцькому районі виявили громадянина Вірменії, який нелегально перебував в Україні

У Кременчуцькому районі працівники міграційної служби спільно зі співробітниками СБУ виявили іноземця, який перебував на території держави без законних на те підстав. Чоловіка примусово повернуть до країни походження.

Про це повідомили в Управлінні Державної міграційної служби у Полтавській області.

Порушником міграційного законодавства виявився громадянин Республіки Вірменія. Його виявили працівники Кременчуцького відділу УДМС спільно з обласним управлінням Служби безпеки України.

Затримання відбулося в рамках практичного етапу цільових профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант». Ця операція спрямована на протидію нелегальній міграції, а також на посилення контролю за дотриманням іноземцями правил перебування в Україні.

За результатами перевірки нелегала притягнули до адміністративної відповідальності. Крім того, працівники міграційної служби ухвалили рішення про його примусове повернення за межі території України.

Міграційники Полтавщини зазначають, що продовжують системно здійснювати заходи з виявлення та припинення порушень законодавства для забезпечення міграційної безпеки в регіоні.

Іван ШЕВЧЕНКО, «Полтавщина»

Останні новини

Полтавщина:

Наш e-mail:

Телефон редакції: (095) 794-29-25

Реклама на сайті: (095) 750-18-53

Запропонувати тему