У Полтаві через аварію без світла залишилися три десятки вулиць
У Полтавській громаді сталося аварійне відключення електроенергії. Без світла тимчасово залишилися мешканці понад 30 вулиць і провулків.
За інформацією АТ «Полтаваобленерго», аварійне відключення зачепило:
- бульв. Панянський,
- вул. Анатолія Кукоби
- вул. Івана Мазепи,
- вул. Вадима Щербаківського,
- вул. Великорогізнянська,
- вул. Верховинця,
- вул. Володимира В’язуна,
- вул. Героїв АТО,
- вул. Героїв Азову,
- вул. Героїв Крут,
- вул. Гожулівська,
- вул. Капітана Володимира Кісельова,
- вул. Картинна,
- вул. Мазурівська,
- вул. Миколи Макаренка,
- вул. Небесної Сотні,
- вул. Новопроектована,
- вул. Олени Пчілки.
- вул. Панянка,
- вул. Підмонастирська,
- вул. Різницька Гора,
- вул. Симона Петлюри,
- вул. Художня,
- вул. Шолом-Алейхема
- пров. Високий,
- пров. Грабовського,
- пров. Димський,
- пров. Ламаний,
- пров. Михайличенка,
- пров. Павла Бодянського,
- пров. Петра Калнишевського,
- пров. Родини Іваненків.
Фахівці АТ «Полтаваобленерго» проводять аварійно-відновлювальні роботи. Електропостачання обіцяють відновити після завершення ремонту.
Іван ШЕВЧЕНКО, «Полтавщина»