З 10 червня діятимуть нові графіки руху громадського транспорту на Дублянщину та Вакуленці
![](http://i1.poltava.to/uploads/2024/06/06/brazhnyk.jpg)
Через скарги місцевих мешканців транспортний відділ розробив нові графіки руху громадського транспорту на Дублянщину та Вакуленці — вони діятимуть з 10 червня
Про запуск нових графіків руху транспорту «Полтавщина» дізналася із Facebook-сторінки депутат Юрій Бражник. Що є дивним, адже логічніше було отримати новину про оновлені графіки від транспортного відділу, його керівника Сергія Гладких або ж Полтавської міськради.
Депутат Бражник вказав, що нові графіки довелося розробити через численні скарги мешканців Дублянщини. Графіки руху громадського транспорту на Дублянщину та Вакуленці діятимуть з 10 червня.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2024/06/06/61_1.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2024/06/06/62_1.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2024/06/06/62_2.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2024/06/06/62_3.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2024/06/06/g1.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2024/06/06/g1_2.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2024/06/06/g3.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2024/06/06/g4.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2024/06/06/g5.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2024/06/06/g1_1.jpg)
Представник спільноти «Транспорт Полтави» Назарій Никончук пояснив «Полтавщині», що в коментарях в каналі помічав скарги від мешканців на те, що з Вакуленець до Дублянщини маршрутки вже приїжджають заповненими, тому пасажири на Дублянщині не можуть сісти в транспорт. Нові графіки частково ситуацію виправлять, але експерт говорить, що у нашій транспортній мережі з можливістю пересадок краще не закільцьовував по маршруту Вакуленці та Дублянщину, через й так перевантажене транспортом кільце.
Назарій Никончук зауважив, що позитивним є те, що лишається незмінна кількість транспорту — як було 10 графіків, так і лишилося. Але все ж питання залишається — чому у маршрутів через Дублянщину у графіках немає номеру маршруту?
Нагадаємо, що 1 лютого відновив роботу пільговий автобус № 65 по маршруту «Критий ринок — Дублянщина».
Анастасія НЕДОГОРСЬКА, «Полтавщина»