У Хорольській громаді майже добу шукають зниклого рибалку
![](http://i1.poltava.to/uploads/2024/04/16/dsns.jpg)
Вчора чоловік потонув у водоймі — сьогодні ще тривають пошуки тіла
14 квітня, о 16:15, в селі Мусіївка Хорольської громади втопився рибалка. Нещасний випадок на воді. Як повідомили в управлінні ДСНС у Полтавській області, рятувальники та КО «Рятувально-водолазна служба Полтавської міськради розпочали пошуки тіла.
15 квітня ці роботи продовжились.
Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»