Важка перемога чемпіона

Динамо — ЗТР
Динамо — ЗТР | Фото: Олег Журавльов

Кращий гандбольний клуб України – запорізький ЗТР у Полтаві здобув важку перемогу, здолавши опір місцевих динамівців

Чемпіонат України. Суперліга. Чоловіки

Динамо (Полтава) — ЗТР (Запоріжжя) — 23:26

Динамо: Панченко, Крилов (1), Доленко (2), Оніщук, Бондал (2), Хауха (9), Румянцев (3); Панченко, Луценко, Горський (1), Грязнов, Бацман, Коваленко (3), Серенко (2).

2 грудня. Полтава. Палац спорту «Динамо». 400 глядачів.

На матч із чемпіоном гравці «Динамо» налаштувалися по-бойовому. Останнім часом команді тренера Анатолія Портного не щастить, проте команда грає непогано. Розпочали суперники швидко. Динамівці запоріжців у рахунку далеко не відпускали, тримаючись на дистанції в один-два голи. На 15-й хвилині рахунок був 7:9, а три м’ячі у складі полтавців закинув Юрій Хауха – новий лідер команди. Завдяки йому ж уже ще через 5 хвилин рахунок зрівнявся - 10:10. ЗТР спробувало додати, та знову Юрій, цього разу з 7-метрового відновив рівновагу. А його останній у першій половині гри 7-метровий кидок приніс полтавцям перевагу - 14:13 – з таким рахунком команди пішли на перерву.

Втім, запоріжці швидко надолужили згаяне. Чомусь «Динамо» після перерви знітилося, втративши атакувальний запал. Ані два вилучення у гостей протягом другої половини гри, ані три семиметрових кидки не врятували «Динамо» від поразки. Надія на порятунок з’явилася на 25-й хвилині другого тайму, коли за чисельної переваги «Динамо» Румянцев зробив рахунок 23:24, і ЗТР узяв тайм-аут. Та після нього гості закинули ще три м’ячі, які так і лишилися без відповіді. Важка перемога чемпіона, а полтавцям знову не вистачило майстерності та везіння.