У Кобеляках рятувальники дістали жінку, яка впала у погріб
![Фото: pl.dsns.gov.ua](http://i1.poltava.to/uploads/2024/03/31/dsns.jpg)
30 березня о 12:47 рятувальники отримали повідомлення про те що в Кобеляках місцева мешканка впала у власний погріб, отримала травму та не може самостійно з нього вилізти
Як повідомила прес-служба ГУ ДСНС Полтавщини, на місце події виїхав черговий караул 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини. За допомогою жорстких нош потерпілу зафіксували та доставили до карети швидкої медичної допомоги.
Анастасія НЕДОГОРСЬКА, «Полтавщина»