37 полтавкам присвоїли звання «Мати-героїня»
![](http://i1.poltava.to/uploads/2024/02/26/maty_geroinya.jpg)
Окрім звання кожна багатодітна мати отримала допомогу на суму 30 280 грн
Найвищу відзнаку — почесне звання «Мати-героїня» присвоїли 37 жителькам Полтавщини, які виховують більше п’яти дітей. У двох багатодітних родинах у Полтавському та Миргородському районах зростають по дев’ять дітей. Про це розповів начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін:
— Разом із державною відзнакою передбачена одноразова винагорода у десятикратному розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних людей. Цьогоріч її сума — 30 280 гривень.
Він подякував кожній матері за турботу та любов.
Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»