Погляд Олександра Мамая на Полтаву із Таїланду
![Олександр Мамай](http://i1.poltava.to/news/73/7299/photo.jpg)
Перший робочий день мера після відпустки проходить без сюрпризів
Сьогодні, після двотижневої відпустки, міський голова Полтави Олександр Мамай приступив до роботи із новими силами. У зв’язку з поверненням першого чиновника міста «Полтавщина» взяла у нього коротке інтерв’ю.
— Олександре Федоровичу, як відпочили у Таїланді?
— Супер. Температура повітря +34, а моря +28-29. Я засмаг. Тому ті, хто мене побачить, здогадаються, де я був.
— Якщо коротко, то чим довелося займатися у перший день після відпустки? Чи є післясвятковий «форс-мажор»?
— Я перебував 24 години на добу на зв’язку із своїми заступниками, начальниками ЖЕДів та секретарем міської ради Оксаною Деркач, яка виконувала мої обов’язки. Тож я був у курсі всіх справ. Крім того, в мене багато друзів, які живуть у різних районах Полтави: на Леваді, Браїлках, Подолі. Тому завдяки їхній інформації я проводив своєрідне соціологічне дослідження: знав де, хто і як прибирає сніг на дорогах. І як до цього прибирання ставляться полтавці. Тож якщо не на 100%, то на 99% я знав ситуацію в Полтаві. Слава Богу, обійшлося без сюрпризів.
— Коли можна чекати на наступну сесію Полтавської міськради?
— Можливо, на наступному тижні.
— В якому кабінеті Ви зараз працюєте? Чи завершився ремонт в кабінеті вашого попередника?
— Ні, там ремонт триває, але то дрібниці. Чекаємо на нову люстру та двері.
, «Полтавщина»