З полону повернулися додому двоє захисників України родом з Полтавщини
![](http://i1.poltava.to/uploads/2023/02/2023-02-17/photo-2023-02-17-15-50-36.jpg)
З російського полону повернулися Василь Бойко із села Бірки Зіньківського району та Максим Тарасевич з Полтавського району, розповів речник обласного центру комплектування та соцпідтримки Роман Істомін.
Обом військовим по 22 роки. Василь Бойко служив у батальйоні морської піхоти, а Максим Тарасевич — у 36-й окремій бригаді морської піхоти. Захисники України потрапили в полон російських окупантів весною минулого року під час боїв за визволення Маріуполя на Донеччині.
Обмін полоненими відбувся 16 лютого. Додому повернулася сотня українських військових: з них 94 — це оборонці Маріуполя, серед яких 63 захисники з «Азовсталі». Про це повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак. Серед звільнених — бійці Національної гвардії, прикордонники та військові Збройних сил України. Також з полону повернувся один цивільний.
, «Полтавщина»