На пожежну оглядову вежу у Кременчуці встановили годинник
![](http://i1.poltava.to/uploads/2023/02/2023-02-11/330776028-662777865848916-1059630460262697570-n.jpg)
Годинник розташований на усіх сторонах оглядової вежі, а вночі він підсвічується
У Полтавській області появився ще один Біг-Бен! Він знаходиться у Кременчуці», — повідомили у Головному управлінні ДСНС України у Полтавській області.
Наприкінці минулого року на оглядову вежу Державної пожежно-рятувальної частини № 16 встановили годинник. Він розташований на усіх сторонах оглядової вежі, вночі підсвічується, його видно здалеку, з усіх боків.
Варто зазначити, що вся будівля пройшла реставрацію, і стала окрасою міста.
, «Полтавщина»