У Полтаві «Міськсвітло» відновлює систему оповіщення та ліквідовує пошкодження електромереж
![](http://i1.poltava.to/uploads/2022/04/2022-04-03/photo-2022-04-03-09-14-49-2-.jpg)
Комунальники продовжують проводити аварійні та поточні ремонти міських електромереж
«ПЕЗО „Міськсвітло“ на даний час проводить роботи по відновленню систем оповіщення, ліквідують пошкодження електромереж в місті та на території громад.
Відновлюють пошкоджені опори та приводять в належний стан паркові та пішохідні зони міста, замінюють кабельні та повітряні мережі. В умовах підприємства проводиться ремонт та заміна обладнання світлофорних об’єктів. Працюємо разом на благо міста!», — йдеться у повідомленні управління ЖКГ Полтавської міської ради.
Нагадаємо, вчора, 2 квітня, через сильний вітер на Полтавщині низка населених пунктів залишилась без світла.
«У частині населених пунктів колишніх Глобинського, Миргородського та Чорнухинського районів немає світла. Це не повʼязано з ворожими ракетними ударами. Сильний вітер пошкодив повітряні лінії», — про це у своєму Telegram-каналі повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.
Станом на ранок 3 квітня електропостачання для всіх споживачів області відновлене.
, «Полтавщина»