Полтававодоканал заспокоїв споживачів: не потрібно робити запаси води, підприємство працює в штатному режимі
![](http://i1.poltava.to/uploads/2022/02/2022-02-24/voda.jpg)
Резервуари підприємства повні, служби працюють у штатному режимі
Вранці у мережі водопостачання знизився тиск через масовий забор води споживачами. Наразі тиск вирівнявся, а підприємство працює у штатному режимі: «Служби водопостачання та водовідведення КП ПОР «Полтававодоканал» працюють у штатному режимі. Наші резервуари чистої води повні, воду даємо у повному обсязі! Тимчасово у режимі онлайн працює лише служба обліку та реалізації».
Як повідомили у прес-службі підприємства, населенню не потрібно панікувати та робити запаси води: «питна вода є і буде».
, «Полтавщина»