ПУЕТ підписав Меморандум з Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти
![Олексій Нестуля та Олександр Сидоренко](http://i1.poltava.to/uploads/2021/10/2021-10-25/248295126-4473411462706614-7917009688175667772-n.jpg)
25 жовтня 2021 року ректор Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» Олексій Нестуля та директор ХРЦОЯО Олександр Сидоренко урочисто підписали Меморандум про співпрацю.
Метою укладання Меморандуму стала домовленість про співпрацю в організації і проведенні заходів з питань освітніх оцінювань для вступників та студентів на базі Полтавського університету економіки і торгівлі.
Підписання Меморандуму додасть імпульсу для спільної праці, а дружні, партнерські відносини допоможуть подолати будь-які виклики сьогодення.
ПУЕТ у соцмережах:
- Instagram: https://www.instagram.com/puet.poltava/
- Telegram: https://t.me/puet1961