Українська драма на US Open: як Світоліна сенсаційно програла Фернандес

7 вересня любителі тенісу з України дивилися матч Еліни Світоліної з 73-ю ракеткою світу Лейлою Фернандес, який проходив в рамках чвертьфіналу Відкритого чемпіонату США. У поєдинку сталася справжня драма.

Впевнений шлях Світоліної

До матчу з Фернандес Світоліна впевнено просувалась по турнірній сітці до свого першого титулу Великого шолома. До чвертьфіналу українка на US Open не поступалась жодного сету своїм опоненткам і була однією з фавориток в боротьбі за трофей. Про перемоги Світоліної над Ребеккою Марино, Ребекою Масаровою, Дариною Касаткіною і Сімоною Халеп писав портал Vse-Pro-Sport.com.ua.

Сенсаційна Фернандес

Те, що 19-річна Фернандес дійшла до чвертьфіналу престижного турніру, прибираючи на своєму шляху абсолютних фавориток, для всіх стало несподіванкою. Так, представниця Канади перемогла Наомі Осаку, третю ракетку світу, і вибила із змагань німецьку тенісистку Анжеліку Кербер (17).

Драматичний матч

До поєдинку з Фернандес Світоліна підійшла невдало. Перший сет вона програла з рахунком 3:6, але до другого зуміла зібратися і дати бій суперниці, перемігши з рахунком 6:3. На початку третього сету Світоліна знову грала погано, чим і скористалася канадка. Коли вона вела з рахунком 5:3, українська тенісистка, проявивши неабияку волю до перемоги, перевела майже програний матч на тай-брейк. У вирішальних розіграшах загострення пристрастей досягло межі. Фернандес легко повела з рахунком 4:1. Але Еліна знову зробила камбек і зрівняла рахунок (5:5). Лейла виконала відмінний форхенд, а потім Світоліна не змогла прийняти подачу опонентки і вибула з турніру.

Після гри

Після матчу Еліна написала в Twitter: «Здатися — це не варіант. Я залишила своє серце там. Однак, на жаль, не сьогодні. Молодець, Лейла, сміливий виступ! Спасибі US Open і всім за вашу любов».

Фернандес також схвально відгукнулася про свою суперницю: «Сьогоднішній матч був одним з найскладніших не тільки в тенісному, але і в психологічному та емоційному плані. Світоліна — відмінний гравець, великий боєць».