На Алмазному ліквідували пожежу на стихійному сміттєзвалищі
![](http://i1.poltava.to/uploads/2021/07/2021-07-12/fire.jpg)
Вогнеборці загасили сміття на відкритій території на вул. Івана Мазепи
11 липня, о 17:26, до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу, що виникла на стихійному сміттєзвалищі на вул. Івана Мазепи в Шевченківському районі Полтави.
Вогнеборці, які прибули на виклик, встановили, що на відкритій території горить сміття. Пожежу швидко ліквідували силами 5 чоловіків 1-ї Державної пожежно-рятувальної частини
Причина пожежі встановлюється.
, «Полтавщина»