Розмір тексту

У Полтаві привітали та нагородили кращих медиків області

Ольга Бастаногова та Дмитро Лунін Ольга Бастаногова та Дмитро Лунін

В обласному центрі з нагоди професійного свята нагородили лауреатів премії ім. Скліфософського

17 червня в Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Миколи Гоголя відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника. Про це повідомили у прес-службі ПОДА.

Цьогоріч нагороди отримали:

У номінації «Кращий лікар-хірург»:

  • Євген Люлька, лікар-хірург серцево-судинного відділення інтервенційної кардіології КП «Полтавський обласний клінічний медичний кардіоваскулярний центр Полтавської обласної ради»;
  • Валерій Кулик, лікар-хірург хірургічного відділення НКП «Гадяцька міська центральна лікарня».

У номінації «Кращий лікар загальної практики-сімейної медицини»:

  • Максим Коломієць, завідувач амбулаторії загальної практики-сімейної медицини № 1, м. Горішні Плавні;
  • Наталія Яценко, лікар загальної практики — сімейний лікар КМН «Центр первинної медико-санітарної допомоги Диканської селищної ради».

У номінації «Кращий вузькопрофільний фахівець галузі охорони здоров’я»:

  • Ольга Бастаногова, лікар-імунолог дитячий консультативної поліклініки комунального підприємства «Полтавська обласна дитяча клінічна лікарня Полтавської обласної ради»;
  • Леонід Гавловський, головний лікар, лікар акушер-гінеколог КНП «Великобагачанська центральна лікарня».

У номінації «Кращий керівник закладу охорони здоров’я»:

  • Оксана Корлякова, директор КНМП «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька»;
  • Оксана Товстошкур, завідувач, лікар загальної практики — сімейної медицини КНП «Хорольський центр первинної медико-санітарної допомоги».

У номінації «Краща медична сестра (фельдшер, акушерка)»: Наталія Коваленко, сестра медична палатна інфекційного відділення КНП «Миргородська лікарня інтенсивного лікування»; Наталія Зінченко, сестра медична терапевтичного відділення КНП «Лохвицька міська лікарня».

У номінації «Кращий лікар будинку-інтернату (пансіонату)»: Олена Шрамко, заступник директора з медичної частини, завідувач медичним відділенням, лікар-терапевт Горбанівського геріатричного пансіонату ветеранів війни та праці.

У номінації «Краща медична сестра будинку-інтернату (пансіонату)»: Наталія Панасенко, сестра медична Гадяцького геріатричного будинку-інтернату.

Кращих медиків також відзначили грамотами та подяками облдержадміністрації та облради. А ще претендентів від Полтавщини на здобуття Відзнаки «Орден Святого Пантелеймона» у номінаціях:

  1. 1. «Найкращий лікар». Хавер Юрій Олександрович — лікар-хірург хірургічного відділення КНП «Миргородська лікарня інтенсивного лікування» Миргородської міської ради.
  2. «Найкращий медичний працівник». Олефір Світлана Анатоліївна — головна сестра медична КП «Полтавська обласна клінічна інфекційна лікарня Полтавської обласної ради».
  3. «Новатор охорони здоров’я». Ткач Любомир Іванович — завідувач консультативним телеметричним відділом КП «Полтавський обласний центр ЕМД та МЛ Полтавської обласної ради».
  4. «Взірець служіння суспільству». Даценко Світлана Анатоліївна — волонтерка, громадська діячка, ветеран війни АТО; голова правління ГО «Спілка учасників АТО Зіньківщини», керівник підрозділу Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «Українці разом» по Полтавській області; керівник координаційного районного волонтерського центру юних волонтерів Зіньківщини «Єдність і добро».
  5. «Найкращий управлінець в галузі охорони здоров’я». Литвиненко Микола Миколайович — директор комунального підприємства «Кременчуцький обласний клінічний шпиталь для ветеранів війни» Полтавської обласної ради.
  6. «Найкращий колектив закладу охорони здоров’я» — ДУ «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України» (в.о. генерального директора — Хайлов Андрій Володимирович).

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»

Останні новини

}

Полтавщина:

Наш e-mail:

Телефони редакції: (095) 794-29-25 (098) 385-07-22

Реклама на сайті: (095) 750-18-53

Запропонувати тему