У Горішніх Плавнях чоловік та жінка отруїлися природним газом
![](http://i1.poltava.to/uploads/2021/04/2021-04-26/dsns-2.jpg)
Нетверезі мешканці отруїлися природним газом, який поступав в оселю із конфорки газової плити
25 квітня, о 14:37, до приймального відділення міської клінічної лікарні Горішніх Плавнів Кременчуцького району з попереднім діагнозом «отруєння» госпіталізовано 53-річну громадянку та 46-річного громадянина, місцевих мешканців.
Як повідомили у департаменті з питань оборонної роботи та цивільного захисту населення Полтавської ОДА, обидва постраждалих на момент госпіталізації перебували у стані алкогольного сп’яніння. Отруєння відбулося природним газом, який поступав в оселю через конфорку газової плити.
Стан здоров’я потерпілих — тяжкий.
, «Полтавщина»