Полтавська молодіжна рада провела конкурс «Молодь року»
![Сергій Шабельник — засновник ГО «Полтавська молодіжна рада»](http://i1.poltava.to/uploads/2020/07/2020-07-01/sergij-shabel-nik---zasnovnik-go-poltavs-ka-molodizhna-rada-.jpg)
ГО «Полтавська молодіжна рада» створена за ініціативи небайдужої молоді. Керівником обрали Сергія Шабельника. До Дня молоді організували конкурс «Молодь року», де обрали найталановитіших полтавців у різних номінаціях. Надалі планують впроваджувати подібні конкурси на постійній основі.
Сергій Шабельник, у минулому студентський мер Полтави, очолив молодіжну раду для того, щоб об’єднати свідому та активну молодь. Основна ідея організації — зробити місто кращим і втілити багато важливих для юнацтва проєктів. Але найголовнішим залишається допомога у реалізації можливостей молоді.
Перший втілений у життя проєкт — «Молодь року», де визначили найталановитішу молодь. На конкурс подали заявку 17 учасників. Найкращих обирали шляхом онлайн-голосування в Instagram. Переможці отримали солодкі призи та портативні зарядні пристрої.
У кожній з шести номінацій обрали переможця:
- Едуард Климась — «Хореограф року»;
- Владислав Призов — «Студентський активіст року»;
- Арам Карапетян — «Художник року»;
- Анна Дзюбан — «Співак року»;
- Артем Жила — «Спортсмен року»;
- Руслана Писаренко — «Блогер року».
Сергій Шабельник та переможець у номінації «Художник року» Арам Карапетян
— Коли побачила цей конкурс, то навіть сумнівів не було щодо участі. Заявку подала одразу ж. Такі конкурси — гарний спосіб показати себе, проявити творчу сторону. Тим паче, я дуже азартна людина, тому перемога для мене — як ковток свіжого повітря, дуже надихає, — ділиться переможниця конкурсу у номінації «Співак року» Анна Дзюбан.
Анна Дзюбан — переможниця конкурсу у номінації «Співак року»
Дівчина зазначає, що в майбутньому обов’язково братиме участь у подібних конкурсах. А в ГО обіцяють, що далі реалізуватимуть значущі проєкти. Планують розвивати історичний, творчий та туристичний потенціал Полтави. Вірять, що таким чином зможуть повернути місту його булу славу.
— Будемо реалізовувати та впроваджувати молодіжну політику. Створювати такі платформи, де молодь зможе ознайомитись з усіма справами міста. Залучати плануємо не тільки студентів, але й школярів, членів різних громадських організацій. Розповідатимемо про можливості міста, — зазначає засновник ГО «Полтавська молодіжна рада» Сергій Шабельник.
Всі учасники отримали винагороди
В ГО «Полтавська молодіжна рада» планують і надалі реалізувати подібні проєкти. Запрошують молодь долучатися до їхньої команди та брати участь у майбутніх конкурсах. Вірять, що прогресивна молодь Полтави зможе зробити місто кращим.