Через аварію на водоканалі три мікрорайони Полтави залишилися без води
![](http://i1.poltava.to/uploads/2020/01/2020-01-20/water.jpg)
Сьогодні близько 10-ї години в житлових будинках кількох мікрорайонів Полтави зникло водопостачання.
— Сьогодні о 9-й годині сталася аварійна ситуація на телеметричному обладнанні насосної станції ІІІ-го підйому. Без водопостачання залишилися мікрорайони Левада, Поділ та центральна частина міста. Зараз фахівці проводять заміну обладнання. Орієнтовно до 12 години водопостачання буде відновлено. КП ПОР «Полтававодоканал» просить вибачення за тимчасові незручності, — повідомила Ліана Козмійчук із пресслужби «Полтававодоканал».
, «Полтавщина»