У Глобинському районі згорів гараж
![](http://i1.poltava.to/uploads/2019/11/2019-11-03/fire-1.jpg)
У Глобинському районі рятувальники ліквідували пожежу у приватному господарстві, внаслідок якої згорів гараж
2 листопада о 06:05 до Служби порятунку «101» надійшла інформація про пожежу у приватному господарстві на вул. Набережній у селі Набережне Глобинського району. На місце виклику виїхало відділення чергового караулу 6-го Державного пожежно-рятувального посту.
Як повідомила прес-служба ГУ ДСНС України у Полтавській області, четверо рятувальників за допомогою однієї пожежної машини локалізували пожежу о 08:06, а ліквідували — о 14:08.
Вогонь встиг знищити гараж, але пожежні врятували житловий будинок. Травмованих та загиблих внаслідок події немає.
Причину пожежі встановлюють фахівці.
, «Полтавщина»