На вулиці Раїси Кириченко, 52 пожежа знищила 3 занедбані господарчі будівлі
![](http://i1.poltava.to/uploads/2019/08/2019-08-10/dsns.jpg)
Вогнеборці врятували від вогню 4 господарчі будівлі, тоді як ще 3 будівлі із вживаним майном згоріли
9 серпня у Полтаві, о 19:04, до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у занедбаних господарчих будівлях на вул. Раїси Кириченко, 52. Два відділення 1-ї Державної пожежно-рятувальної частини майже годину боролись із полум’ям. Участь у ліквідації наслідків пожежі брали 7 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки. Врятовано 4 суміжні господарчі споруди. Про це повідомили в управлінні ДСНС у Полтавській області.
Вогонь знищив 3 суміжні споруди та вживане майно в них. Причина пожежі встановлюється. Травмованих та загиблих внаслідок події немає.
, «Полтавщина»