«Апаратка розбрату»: СДП та «Самопоміч» за проведення нарад, БПП та «Рідне місто» — проти
![Андрій Матковський та Олександр Шамота](http://i1.poltava.to/uploads/2019/04/2019-04-08/matkovsky-shamota.jpg)
Започаткована практика проведення апаратних нарад щопонеділка припинилась через суперечки в лавах коаліції
Секретар Полтавської міськради Олександр Шамота сьогодні повідомив про причини, з яких в чергове не відбулося засідання апаратної наради.
За його словами, він зібрав представників фракцій, які складають коаліцію, і поцікавився їх думкою щодо необхідності та дати проведення апаратної наради. Фракції СДП та «Самопомочі» погодились, але фракції БПП та «Рідного міста» висловились проти. Таким чином, у питанні щопонеділкових нарад — коаліція розвалилася.
Олександр Шамота має надію, що апаратні наради відновляться у майбутньому, адже вони є ефективним методом оперативного реагування на проблеми міста.
Можливо, попри заяви політиків, дихання місцевих виборів вже відчувається у стінах міськради, тому союзники по коаліції з часом все більше перетворюватимуться на суперників.
Чи можливе голосування за зняття Олександра Шамоти з посади секретаря міськради? Як нам відомо, поки це питання іншими учасниками депутатської більшості не розглядалося. Можливо, через небажання перетворювати політичну фігуру Олександра Шамоти на опозиціонера.
, «Полтавщина»