Розмір тексту

Полтавець Микола Павлов – фіналіст Кубка Росії з волейболу

Микола Павлов – найкращий подаючий турніру

Учора пізно ввечері в Калінінграді відбувся фінальний матч Кубка Росії з волейболу, в якому "Зеніт" (Казань) переміг "Локомотив" (Новосибірськ) - 3:2. У складі "Локомотива" виступав вихованець полтавського волейболу 27-річний Микола Павлов. Він є справжнім лідером команди і не в останню чергу саме завдяки зусиллям нашого земляка новосибірці вперше у своїй історії пробилися до фіналу Кубка Росії

У Калінінграді «Локомотив» був близьким до того, щоб створити третю сенсацію поспіль протягом трьох днів, адже в 1/4 фіналу вони перемогли «Факел» (Новий Уренгой), якому в чемпіонаті країни програвали тричі поспіль, а в 1/2 фіналу команда Миколи Павлова перемогла минулорічного володаря трофею – «Динамо» (Москва). У фіналі «Локо» зустрівся з минулорічним чемпіоном Росії. І тут також, як кажуть, назрівала сенсація. Після двох партій команда Миколи Павлова вигравала – 2:0. До тріумфу залишалася перемога лише в одній партії. Та після цього сибіряки програли третю партію (15:25). А в четвертій боротьба точилася до останнього, тож і рахунок відповідний – 30:28 на користь «Зеніта» (у цій партії «залізничникам» двічі не вистачало одного-єдиного м'яча до завоювання почесного трофею). Це вже був справжній перелом. І заключну партію новосибірці програли майже без бою – 9:15.

Таким чином, уперше за час свого перебування в Росії наш земляк Микола Павлов був нагороджений срібною медаллю кубкового турніру. Після фінального матчу Микола Павлов повідомив вашому кореспонденту, що радикальний перелом у гру внесли своєю блискучою грою два американські легіонери «Зеніта» – Болл і Стенлі.