Розмір тексту

Полтавський напівмарафон: результати всіх дистанцій

Підсумки масового спортивного дійства, що відбулося у Полтаві

2 вересня у Полтаві відбувся міжнародне бігове дійство — четвертий напівмарафон «Нова Пошта». На центральних вулицях містах бігли понад 3 тисячі учасників з різних міст України, а також були гості з Італії та США.

Полтава на всю першу половину дня стала біговою. О 9:00 стартували учасники півмарафонської дистанції 21 км, потім 10 км, потім дитячі дистанції 300 м і 1 км. Завершував захід любительський забіг на 3 км. Він був особливим, адже учасники біглаи з пакетами з порошковою фарбою і влаштували справжнє кольорове безумство, що так сподобалося глядачам і самим учасникам.

21 км (чоловіки)

  • 1 місце — Павло Олійник (Харків) — час 1:09:00,95
  • 2 місце — Юрій Грицак (Миколаїв) — час 1:09:04,283 м
  • 3 місце — Ігор Русс (Київ) — час 1:10:57

21 км (жінки)

  • 1 місце — Тетяна Вілісова (Новомосковськ) — час 1:17:36,66
  • 2 місце — Тетяна Вернигор (Полтава) — час 1:18:41,36
  • 3 місце — Катерина Карманенко (Новомосковськ) — час 1:20:31,86

10 км (чоловіки)

  • 1 місце — Вадим Рогозовський (Володарка) — час 0:32:00,22
  • 2 місце — Артем Алфімов (Лисичанськ) — час 00:32:46,07
  • 3 місце — Денис Слободянюк (Вінниця) — час 00:34,01,64

10 км (жінки)

  • 1 місце — Наталія Батрак (Зіньків) — час 00:37:28,95
  • 2 місце — Євгенія Скобцева (Харків) — час 00:38:54,96
  • 3 місце — Світлана Олійник (Полтава) — час 00:39:44,00

Естафета (21 км, команди)

  • 1 місце — «Сирники» (Харків) — час 01:18:28,01
  • 2 місце — «Ironman» (Полтава) — час 01:20:42,83
  • 3 місце — «KNPGRC» (Київ) — час 01:21:58,55

21 км, категорія 40+ (чоловіки)

  • 1 місце — Денис Камєшков (Дніпро) — час 01:19:25,10
  • 2 місце — Олександр Васильєв (Харків) — час 01:21:10,89
  • 3 місце — Костянтин Бідюк (Полтава) — час 01:28:34,22

21 км, категорія 40+ (жінки)

  • 1 місце — Тамара Ігуш (Полтава) — час 01:40:47,75
  • 2 місце — Вікторія Рожкова (Дніпро) — час 01:41:25,58
  • 3 місце — Анна Маслова (Полтава) — час 01:42:53,49

21 км, категорія 50+ (чоловіки)

  • 1 місце — Ігор Саханда (Київ) — час 01:22:41,78
  • 2 місце — Сергій Тимошенко (Київ) — час 01:25:30,07
  • 3 місце — Іван Солодовник (Полтава) — час 01:30:16,70

21 км, категорія 50+ (жінки)

  • 1 місце — Ірина Петренко (Ірпінь) — час 02:23:38,52

21 км, категорія 60+ (чоловіки)

  • 1 місце — Володимир Говор (Харків) — час 01:38:18,02
  • 2 місце — Михайло Ложкін (Суми) — час 01:40:07,01
  • 3 місце — Сергій Панченко (Суми) — час 01:44:07,74

21 км, категорія 60+ (жінки)

  • 1 місце — Ірина Соколовська (Київ) — час 02:26:39,25
  • 2 місце — Людмила Ставінська (Полтава) — час 02:27:42,40

Дитячий забіг 300 м (хлопчики)

  • 1 місце — Максим Токар 
  • 2 місце — Микита Пушкар 
  • 3 місце — Єгор Камєшков (Дніпро)

Дитячий забіг 300 м (дівчатка)

  • 1 місце — Дар’я Лук’яненко
  • 2 місце — Анастасія Петреєва
  • 3 місце — Вероніка Токар

Дитячий забіг 1 км (хлопчики)

  • 1 місце — Іван Базолій
  • 2 місце — Владислав Микитенко
  • 3 місце — Вадим Морюхов

Дитячий забіг 1 км (дівчатка)

  • 1 місце — Дар’я Чернищук
  • 2 місце — Анна Бабарика 
  • 3 місце — Василіса Глухова

Результати тих спортсменів, які не потрапили до призових трійок дивіться тут.

Докладний репортаж зі змагань з фотографіями та відео дивіться на «Полтавщині Спорт».

Владислав ВЛАСЕНКО, «Полтавщина Спорт»

Останні новини

Полтавщина:

Запропонувати тему