Кубковий тріумф полтавських силачів

У Запоріжжі визначилися переможці та призери Кубка України з гирьового спорту. Турнір, який проходив на помості спорткомплексу «Мотор Січ», закривав календар змагань 2009 року.

Участь у змаганнях узяли більше 140 атлетів, серед яких – 20 представниць слабкої статі. Представники 13 команд зійшли на п’єдестал пошани.

Так, у чоловіків, єдиним колективом, якому вдалося оформити «золотий дубль», стала збірна Полтави, яка й стала найкращою в неофіційному загальнокомандному заліку. Перші місця вибороли Ігор Гавришко (до 65 кг) і Олег Капшук (до 80 кг). Особливо слід відзначити Гавришка, результат якого (246 підйомів у сумі двоборства) дозволив би йому стати переможцем і в двох наступних вагових категоріях. Медальний почин свої земляків підтримали Сергій Силка і Віталій Білоус, які стали другим і третім відповідно у ваговій категорії до 70 кг, поступившись лише знаному Василю Пронтенко з Житомира.

А у турнірі жінок, які, за правилами, виконують лише одну вправу – ривок, абсолютно кращий результат (240) підйомів, показала досвідчена Любов Черепаха із Запоріжжя, яка стала найкращою у вазі до 70 кг. Господарка помосту виконала на 11 підйомів більше, ніж Марина Колобродова з Херсона, яка виборола трофей у вазі понад 70 кг.