Забудовник вибачився за бардак
![Забудовник вибачився за бардак](http://i1.poltava.to/news/45/4493/photo.jpg)
«Полтавщина» знайшла керівника ТОВ «Сучасний дім», організації, що відповідає за будівництво по вулиці Котляревського, 22б
Із Сергієм Свиридою вдалося зв’язатися по мобільному телефону, оскільки зараз він перебуває у відпустці поза межами Полтави. Ми повідомили про ситуацію із обуреними мешканцями у районі його будівництва та брутальну поведінку працівників ТОВ «Сучасний дім». Сергій Андрійович вибачився за своїх підлеглих і обіцяв розібратися у конфлікті. За його словами, всі побажання жильців будуть враховані, ця робота вже почалася. Із нашими журналістами він зустрінеться 25 серпня, після повернення додому, і відповість на всі запитання. Також Сергій Середа надасть документи щодо будівництва, яке триває в історичній частині обласного центру.
, «Полтавщина»