У Лубнах 11-річна дівчинка не встигла вилізти з-під вагона і ій відрізало ступню
![Залізничний вокзал у Лубнах](http://i1.poltava.to/uploads/2017/11/2017-11-05/lubny-vokzal.jpg)
На залізничному вокзалі у Лубнах жінка переходила колію у невстановленому місці та наразила свою доньку на страшну небезпеку
Вранці 5 листопада на залізничному вокзалі у Лубнах жінка наразила свою 11-річну доньку на страшну небезпеку. Вона вирішила перейти у невстановленому місці колію, на якій стояв вантажний поїзд. Мати з донькою підлізли під вагон. Коли поїзд рушив, дівчинка вискочити з-під вагона не встигла.
Через порушення правил безпеки на залізничному транспорті дівчинка зазнала тяжкої травми — ампутацію ступні. Її матір свої дії пояснила тим, що поспішала на електропоїзд. До місця події прибули поліція та швидка допомога. Про це повідомила прес-служба «Укрзалізниці».
За інформацією журналістки Анастасії Ляшенко, наразі потерпілу дівчинку відвезли до дитячої лікарні в Полтаву.
, «Полтавщина»