Розмір тексту

Визначилися переможці Полтавського напівмарафону — 2017

Ігор Русс — переможець напівмарафону «Полтава Нова Пошта 2017»

Ігор Русс та Валентина Кілярська виграли дистанцію 21,0975 км

Сьогодні у Полтаві відбувся традиційний напівмарафон «Полтава Нова Пошта». Всі бажаючі могли спробувати себе на різних бігових дистанціях. Змагання зібрали близько 800 учасників з різних куточків України. Бігали чоловіки і жінки, дорослі і діти, спортсмени і просто любителі.

У програмі змагань було передбачено шість забігів на різних дистанціях. Спортсмени бігали напівмарафон (21,1 км), а також 10 км та 3 км. Для маленьких учасників було два дитячих забіги. Діти до 10 років бігали на дистанції 300 м, діти до 12 років — на 1 км. Також був один естафетний забіг 5 + 5 + 5 + 6,1 км.

Іван Бабарика, Ігор Русс та Юрій Грицак

Серед учаників змагань були і двоє ветеранів АТО, учасників проекту «Переможці» Вадим Мазніченко та Юрій Дмитренко. Хлопці бігали в естафеті задля світлої мети. Вони збирають кошти на протез для свого побратима Костянтина Фішера.

На час марафону на деяких вулицях міста було перекрито рух автомобільного транспорту. Стартували і фінішували спортсмени поблизу театру ім. Гоголя.

Переможцями на перших дистанціях стали:

10 км (чоловіки)

• 1 місце — Денис Слободянюк (Вінниця) — час 32:30 хв.
  • 2 місце — Дмитро Казачок (Хмельницька обл.) — час 32:33 хв.
  • 3 місце — Анатолій Бондаренко (Жовті Води) — час 32:42 хв

10 км (жінки)

• 1 місце — Наталія Батрак (Харків) — час 35:57 хв.
  • 2 місце — Євгенія Прокоф’єва (Київ) — час 37:33 хв.
  • 3 місце — Юлія Профіс (Чернівці) — час 38:58 хв.

• 2 місце — Тетяна Вернигор (Харківська обл.) — час 01:19:13
  • 3 місце — Катерина Карманенко (Суми) — час 01:20:24 год.

Валентина Кілярська Валентина Кілярська

Змагання ще тривають. Про всіх переможців і призерів ми повідомимо після завершення забігів.

Нагадаємо, у 2016 році переможцем полтавського напівмарафону з часом 01:07:20 став одесит Юрій Грицак, який цього року фінішував другим. У 2015 році переможцем напівмарафону з часом 01:13:42 став Артем Казбан з Дніпра.