Полтавська влада віддала підряд на ремонт ліфта студенту аграрної академії
![](http://i1.poltava.to/uploads/2016/11/2016-11-20/elevator.gif)
Студент аграрної академії (ПДАА) Євген Дзюбич, зареєстрував ФОП лише влітку цього року. 15 листопада він отримав замовлення на капітальний ремонт ліфта в одному з будинків Полтави за 160 тисяч гривень.
«Полтавщина» вже знайомила читачів з підрядниками-депутатами. Писали ми й про учасника піраміди, який здійснює ремонт будинків, тепер настала черга розповіді про ще одного підрядника, по якому в нас також є питання.
Євген Дзюбич є студентом п’ятого курсу Полтавської державної аграрної академії, навчається на факультеті обліку та фінансів. Як і більшість студентів, які перебувають на денній формі навчання, Євген Дзюбич також має підробіток у вільний від навчання час. Єдине, що відрізняє його від більшості студентів, він є підрядником УЖКГ Полтавського міськвиконкому.
Для Євгена Дзюбича цей підряд не перший. Так, зареєструвавши свій ФОП 3 червня 2016 року, він майже одразу отримав замовлення на ремонт сходових клітин будинку по вулиці Гожулівська, 20. За цей ремонт, на даний момент, він отримав тільки попередню оплату в розмірі 90 тис грн (за даними порталу використання публічних коштів Є-data).
Другий підряд від полтавської влади — вже на ремонт ліфта у будинку по вулиці Зіньківська, 36, Євген Дзюбич отримав 15 листопада. Варто звернути увагу (бажано фіскальним органам), що відповідного КВЕДу (а саме КВЕД 43.12 «інші будівельно-монтажні роботи») на такі роботи в нього немає, а основним напрямом діяльності в реєстрі юридичних осіб вказана «оптова торгівля». Цікаво й те, що даний ФОП зареєстрований за адресою гуртожитку аграрної академії.
«Полтавщина» хотіла дізнатися у Євгена, як він встигає поєднувати роботу та навчання, але за вказаним номером ніхто не відповідає.
Вже за традицією, ставимо питання до міської влади:
- Чи є прийнятним довіряти ремонт ліфта студенту денної форми навчання без відповідного КВЕДу, який зареєстрував ФОП півроку тому?
- Якщо даний ФОП ремонтуватиме ліфт не сам, а довірить це субпідряднику, то чому б УЖКГ не укласти договір одразу з тим, хто напряму буде здійснювати ремонт ліфта?
Зазначимо, що у Полтаві при міськраді діє комунальне підприємство «Ремліфт», напрям діяльності якого: здійснення ремонту та технічного нагляду за ліфтами в нашому місті.
Однак, УЖКГ Полтавського міськвиконкому взяло у підрядники підприємця, незважаючи на відсутність у нього досвіду та відповідного КВЕДу.
, «Полтавщина»