Каплін: В середу Полтава разом із усією країною повстане проти шокових тарифів
![](http://i1.poltava.to/uploads/2016/07/2016-07-04/stop.jpg)
Партія простих людей кличе всіх на 10 ранку середи під Полтавську облраду. Політсила підтримає Всеукраїнську акцію профспілок проти шокового підвищення тарифів і за гідні зарплати.
«Полтава і область мають показати владі, що не згодні на урядові тарифні експерименти — „виживуть-не виживуть“. Під облраду виходять профспілки і представники трудових колективів. Я впевнений не будуть осторонь і пенсіонери, яким поставили вибір — платити комуналку чи купити ліки. Кожна сім’я, яка не знає чим завтра заплатити за газ чи воду має відправити хоч одного в нашу протестну команду. Чекаємо всіх о 10 ранку під облрадою», — заявив голова фракції Партії простих людей в міськраді Олександр Шамота.
Подібні акції пройдуть по всіх обласних центрах. Водночас в столиці 50 тисяч профспілчан вийдуть на марш протесту пікетувати Кабмін і Верховну Раду.
«Ми вже понад рік боремося із тарифним геноцидом. Ми пройшли Тарифну ходу і Майдан, однак, на жаль люди попри обурення цінами на комуналку тоді не були готові до рішучих дій. Більше терпіти не можна! В українців забрали пільгову ціну на газ — тож всі платитимуть по 7 гривень за куб, з 1 липня вдвічі зростає тариф на тепло і гарячу воду, з вересня — вдруге за рік подорожчає світло. Мовчатимемо — ціни в платіжках нас вб’ють! Нас має бути багато! Урядовці мають бачити, що десятки і сотні тисяч людей не згодні платити космічні суми при мізерних заробітках», — заявив лідер Партії простих людей Сергій Каплін.
Представник профспілок у Парламенті Сергій Каплін уже вніс до Верховної Ради законопроект про реформу оплати праці. На акції протесту ФПУ вимагатиме від Уряду встановити з 1 жовтня мінімальну зарплату на економічно обґрунтованому рівні прожиткового мінімуму 3067 грн., відповідно підняти пенсії і стипендії. Також трударі боротимуться, щоб власники підприємств підвищити з 1 липня працівникам не менше ніж на 15%.