У Полтаві ініціюють міський референдум щодо вже «декомунізованих» вулиць та провулків
![Володимир Банніков](http://i1.poltava.to/uploads/2016/06/2016-06-03/img-2878.jpg)
Декілька десятків полтавців на мітингу протестували проти перейменовання вулиць та провулків, особливо проти вулиці Мазепи
Сьогодні під Полтавською міськрадою відбувся мітинг, організований Радою ветеранів при міській раді. «Полтавщина» підійшла у той час, коли вже зібрання завершилося — обмінювалися думками до 20 полтавців, людей переважно пенсійного віку. Один із організаторів заходу — перший заступник голови ради ветеранів Володимир Банніков повідомив, що на початок мітингу прийшло до ста чоловік. Переважна більшість — мешканці вулиці Калініна, яку перейменували на Івана Мазепи. За його словами, ініціативна група ходила дворами на цій вулиці і опитувала різні вікові групи. За їхніми підрахунками, переважна більшість — проти назви «Мазепи».
Мітингувальники прийняли звернення до міського голови Полтави Олександра Мамая у якому зазначено, що обласна влада проігнорувала думку більшості полтавців щодо перейменування вулиць взагалі. Хоча вони і не проти самого перейменування, але хочуть, щоб нові імена були пов’язані із Полтавою, а діяння цих історичних постатей не суперечили б «принципам загальнолюдської моралі».
Після своїх доводів учасники мітингу попросили мера провести загальноміський референдум з приводу перейменування.
, «Полтавщина»