Розмір тексту

У Полтаві 11 учнів перемогли одразу у двох міських олімпіадах

Пропонуємо вам дізнатися імена переможців II (міського) етапу учнівських олімпіад, що пройшли у Полтаві

Наприкінці листопада у Полтаві завершився II (міський) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. «Полтавщина» дізналась імена переможців, тобто тих, хто отримав дипломи I ступеню. Ці учні зможуть взяти участь у III (обласному) етапі олімпіад, котрі розпочнуться вже з початку січня 2016 року. Дати проведення олімпіад з математики, інформатики біології та Інформаційних технологій визначає Міністерство освіти і науки.

Зазначимо, що IV Всеукраїнський етап олімпіади з української мови та літератури серед учнів 8-11 класів проводитиметься на Полтавщині.

Англійська мова

Англійська мова

8 клас

  • Одинець Юлія (школа № 31)
  • Кравець Віра (школа № 33)
  • Піскова Катерина (школа № 34)

9 клас

  • Дерев’янко Катерина (школа № 33)
  • Халімон Олександра (школа № 33)
  • Лопань Катерина (школа № 26)

10 клас

  • Рибалко Анастасія (школа № 3)
  • Городецька Христина (школа № 3)

11 клас

  • Запорізька Ірина (школа № 29)
  • Левцун Владислава (школа № 3)
  • Сахацька Поліна (школа № 3)

Астрономія

  • Герасименко Кристина, 11 клас (школа № 17)

Біологія

Біологія

8 клас

  • Шугайло Марія (школа № 17)
  • Свінчук Ілона (школа № 27)
  • Охріменко Дарія (школа № 26)

9 клас

  • Телегань Валерія (школа № 38)
  • Бублій Валерія (школа № 16)
  • Телефанко Кристина (ліцей № 1)

10 клас

  • Салюк Анна (школа № 26)
  • Євтушенко Анастасія (школа № 32)
  • Мороховець Валерія (школа № 3)

11 клас

  • Подлєсний Андрій (школа № 14)
  • Соляник Майя (школа № 13)
  • Темна Ольга (школа № 31)

Географія

8 клас

  • Решетько Вікторія (школа № 16)
  • Федосєєва Ілона (ліцей № 1)
  • Северин Анастасія (школа № 31)

9 клас

  • Семеліт Владислав (школа № 34)
  • Гавриленко Вікторія (школа № 16)
  • Радько Анастасія (школа № 31)

10 клас

  • Зейналова Каріна (школа № 30)
  • Колєчкіна Єлизавета (школа № 32)
  • Добровольська Анастасія (школа № 13)

11 клас

  • Запорізька Ірина (школа № 29)
  • Пітель Наталія (школа № 21)
  • Оскерко-Рославлєва Анна (школа № 13)

Екологія

10 клас

  • Ільченко Ольга (школа № 32)

11 клас

  • Ільїнська Софія (школа № 33)
  • Левченко Євгенія (школа № 16)
  • Чемеренкова Марія (школа № 29)

Економіка

9 клас

  • Марченко Олексій (школа № 31)

10 клас

  • Явтушенко Станіслав (школа № 31)
  • Біленко Андрій (школа № 17)

11 клас

  • Гречко Микита (школа № 30)

Інформатика

8 клас

  • Рожко Денис (школа № 34)

9 клас

  • Коваленко Денис (ліцей № 1)

10 клас

  • Тютюнник Петро (ліцей № 1)
  • Дружинін Ярослав (ліцей № 1)

11 клас

  • Кузьменко Олексій (ліцей № 1)
  • Залужний Денис (школа № 17)

Інформаційні технології

8 клас

  • Шишков Олександр (школа № 17)

9 клас

  • Мережко Данило (ліцей № 1)
  • Сіркович Арсен (ліцей № 1)

10 клас

  • Кулініч Богдан (школа № 6)
  • Бордун Максим (ліцей № 1)

11 клас

  • Даниленко Станіслав (школа № 10)
  • Мазоха Владислав (ліцей № 1)
  • Рубан Юрій (школа № 13)

Історія

Історія

8 клас

  • Палій Світодар (школа № 6)
  • Василенко Василь (школа № 6)
  • Тіщенко Владислав (школа № 28)

9 клас

  • Джугань Євгеній (школа № 5)
  • Петрук Лідія (школа № 29)
  • Шаповал Владислав (школа № 16)

10 клас

  • Іваниця Микита (школа № 17)
  • Клименко Анастасія (школа № 38)
  • Вусик Максим (школа № 32)

11 клас

  • Засімович Ірина (школа № 8)
  • Терещенко Денис (школа № 10)
  • Костиренко Тамара (школа № 9)

Математика

6 клас

  • Ковригін Андрій (школа № 6)
  • Круглов Максим (школа № 9)
  • Матвійко Даниіл (школа № 27)
  • Орел Юлія (школа № 21)

7 клас

  • Кечеджі Наталія (школа № 13)
  • Лебеденко Дар’я (школа № 26)

8 клас

  • Козирь Аліса (школа № 17)
  • Кузьмичов Олексій (школа № 14)
  • Ляшенко Євгеній (школа № 33)

9 клас

  • Фастовець Дар’я (школа № 17)
  • Загоруйко Олена (школа № 32)
  • Стецук Андрій (школа № 33)

10 клас

  • Балабуха Катерина (школа № 21)
  • Мамішев Едуард (школа № 33)
  • Дорошенко Євген (школа № 32)

11 клас

  • Герасименко Кристина (школа № 17)

Німецька мова

Німецька мова

8 клас

  • Бардакова Мілана (школа № 5)
  • Репало Анастасія (школа № 33)

9 клас

  • Соловей Анастасія (школа № 6)

10 клас

  • Озірна Єлизавета (школа № 33)

11 клас

  • Дідко Владислава (школа № 34)
  • Сідак Анастасія (школа № 29)

Правознавство

Правознавство

9 клас

  • Селезько Владислава (школа № 30)
  • Сорока Єлізавета (школа № 17)
  • Ярина Андрій (школа № 16)

10 клас

  • Павлова Юлія (школа № 6)
  • Лагер Марина (школа № 19)
  • Лукомська Марія (школа № 29)

11 клас

  • Волков Михайло (школа № 3)
  • Галєєв Ярослав (школа № 37)

Російська мова та література

9 клас

  • Чертіхіна Христина (школа № 17)
  • Майборода Тетяна (школа № 4)

10 клас

  • Вороненко Дмитро (школа № 6)
  • Прусова Маріанна (школа № 13)
  • Майборода Арина (школа № 17)

11 клас

  • Cоляник Майя (школа № 13)
  • Половнікова Дарія (школа № 33)

Трудове навчання (Обслуговуюча праця)

8 клас

  • Ішу Анастасія (школа № 38)
  • Марченко Ольга (школа № 30)
  • Мішалова Катерина (школа № 31)

9 клас

  • Чертіхіна Христина (школа № 17)
  • Польова Анна (школа № 25)
  • Кочерещенко Анастасія (школа № 38)

10 клас

  • Тригуб Ольга (школа № 30)
  • Бородай Анастасія (школа № 17)

11 клас

  • Стрілець Руслана (школа № 17)
  • Троян Юлія (школа № 30)
  • Янкіна Марина (школа № 16)

Трудове навчання (Технічна праця)

8 клас

  • Попович Владислав (школа № 6)
  • Точилов Андрій (школа № 13)
  • Шедін Дмитро (школа № 34)
  • Кубинський Богуслав (школа № 16)

9 клас

  • Бабич Дмитро (школа № 34)
  • Білобров Олег (школа № 27)
  • Прокіпець Максим (школа № 17)

10 клас

  • Чугуй Богдан (школа № 6)
  • Пусан Максим (школа № 30)

11 клас

  • Зосім Станіслав (школа № 38)
  • Потєхін Севастьян (школа № 30)

Українська мова

Українська мова та література

7 клас

  • Сенча Анастасія (школа № 21)
  • Світлична Ольга (школа № 6)
  • Лизенко Дарина (школа № 13)

8 клас

  • Люта Валерія (школа № 21)
  • Тараненко Таїсія (школа № 2)
  • Бардакова Мілана (школа № 5)

9 клас

  • Майборода Тетяна (школа № 4)
  • Чернявська Анастасія (школа № 21)
  • Загоруйко Олена (школа № 32)

10 клас

  • Шланко Олеся (ліцей № 1)
  • Беденко Аліна (школа № 2)
  • В’яла Олеся (школа № 3)

11 клас

  • Гузік Олександра (школа № 6)
  • Рафальський Андрій (школа № 21)
  • Ладур Аліна (школа № 14)

Фізика

Фізика

7 клас

  • Гайдученко Ігор (школа № 32)
  • Потяженко Артем (школа № 33)

8 клас

  • Федорченко Ростислав (школа № 33)
  • Савицький Денис (школа № 3)

9 клас

  • Стародумов Сергій (школа № 33)
  • Фастовець Дарꞌя (школа № 17)
  • Стецук Андрій (школа № 33)

10 клас

  • Мамішев Ельдар (школа № 33)
  • Чуйко Валерій (школа № 5)
  • Тютюнник Петро (ліцей № 1)

11 клас

  • Терещенко Денис (школа № 10)
  • Дудник Олексій (школа № 5)
  • Шишко Юлія (школа № 32)

Французька мова

9 клас

  • Мархай Неллі (школа № 13)

10 клас

  • Коваленко Діана (школа № 13)

11 клас

  • Пічугіна Аліна (ліцей № 1)

Хімія

Хімія

7 клас

  • Кузнєцов Єгор (школа № 6)
  • Крисанов Денис (школа № 21)
  • Горб Дарина (школа № 33)

8 клас

  • Рябенко Назар (школа № 29)
  • Безкоровайний Станіслав (ліцей № 1)
  • Лук’янченко Анна (школа № 32)

9 клас

  • Стародумов Сергій(школа № 33)
  • Колодєєв Іван (школа № 29)
  • Тимошенко Анна (ліцей № 1)

10 клас

  • Іваниця Микита (школа № 17)
  • Інкол Антон (школа № 16)
  • Кислий Владислав (школа № 5)

11 клас

  • Лисенко Владислав (школа № 10)
  • Авдєєва Олена (школа № 29)

Зазначимо, що 11 учнів з цього переліку змогли перемогти одразу у двох олімпіадах.

  • Іваниця Микита (11 клас, школа № 17) — переможець олімпіад з історії та хімії.
  • Терещенко Денис (11 клас, школа № 10) — переможець олімпіад з історії та фізики.
  • Майборода Тетяна (11 клас, школа № 4) — переможець олімпіад з російської мови та літератури і української мови та літератури.
  • Герасименко Кристина (11 клас, школа № 17) — переможець олімпіад з астрономії та математики.
  • Тютюнник Петро (10 клас, ліцей № 1) — переможець олімпіад з інформатики та фізики.
  • Загоруйко Олена (9 клас, школа № 32) — переможець олімпіад з української мови та літератури і математики..
  • Стародумов Сергій (9 клас, школа № 33) — переможець олімпіад з фізики та хімії.
  • Запорізька Ірина (11 клас, школа № 29) — переможець олімпіад з англійської мови та географії.
  • Стецук Андрій (9 клас, школа № 33) — переможець олімпіад з математики та фізики
  • Бардакова Мілана (8 клас, школа № 5) — переможець олімпіад з німецької мови і українська мова та література.
  • Чертіхіна Христина (9 клас, школа № 17) — переможець олімпіад з трудового навчання і російської мови та літератури.

Дані отримані від Управління освіти виконкому Полтавської міськради.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»

Останні новини

Полтавщина:

Запропонувати тему