Флагман виробництва на Полтавщині тепер тягне її на «статистичне дно»
![Віктор Бугайчук](http://i1.poltava.to/uploads/2014/11/2014-11-13/bygaichyk-zayava2.jpg)
Кременчук відтепер став «псувати» статистику економічних показників
На Полтавщині зафіксовано падіння надходжень до бюджету внаслідок фактичної зупинки Кременчуцького сталеливарного заводу (фінансовий оборот складав 6 млрд грн) та падіння виробництва (-45%) на Крюківському вагонобудівному заводі. Тож виходить, що відтепер колись флагман виробництва — місто Кременчук — тепер псує статистичну картину Полтавщині. Про це сьогодні повідомив голова Полтавської облдержадміністрації Віктор Бугайчук.
Водночас, за його словами, зафіксовано приріст в аграрному комплексі на 25% (тоді як в Україні 16%). Це дозволило Полтавщині залишитись на 3-5 місцях по загальних економічних та соціальних показниках в Україні.
Віктор Бугайчук зростання в АПК пояснює втіленням в життя своєї політики — адміністративно не втручатися у справи виробників:
— Я завжди казав, що підприємцям потрібно тільки не заважати. Їм потрібно створити умови: правові, податкові, митні, інспекційні, і все... Середній клас потрібно вирощувати.
, «Полтавщина»