Полтавські свободівці поїхали до Києва, щоб протестувати проти «зливу» партії
![](http://i1.poltava.to/uploads/2014/10/2014-10-30/svoboda.jpg)
Представники «Свободи» вважають, що у східних областях вкидають голоси за «Опозиційний блок»
Полтавські свободівці долучаться до акції протесту під стінами ЦВК України. Про це нам повідомив нардеп Юрій Бублик:
— О 12:00 будемо протестувати, бо численні незалежні екзит-поли показали 6,3%, 5,8% підтримки. Маємо інформацію, що на сході вкидають голоси за «Опозиційний блок». Щодо моєї діяльності, то після повернення, я подякую своїм виборцям і вчергове об’їду свій округ, щоб намітити найближчі завдання. Також повідомлю, що якщо все так і залишиться, і «Свободу» не пропустять до парламенту, то у стінах ВР України буде 7 свободівців разом зі мною.
, «Полтавщина»