Полтавську облдержадміністрацію знову «замінували»
![Міліція та рятувальники біля будівлі ОДА](http://i1.poltava.to/uploads/2014/10/2014-10-15/zamminyvanya.jpg)
Не минуло й місяця, як Полтавську облдержадміністрацію знову «замінували»
Більше години назад міліція отримала повідомлення з Полтавської ОДА. Невідомий телефоном повідомив, що у приміщенні органу влади знаходиться вибуховий пристрій. Наразі перед входом до Полтавської ОДА стоять правоохоронці в бронежилетах і ні кого не впускають у приміщення, щоб не перешкоджати роботі піротехніків. На місце прибули підрозділі ДСНС та швидка.
Наразі перевірка в приміщенні триває.
Нагадаємо, що невідомий зателефонував до Полтавської ОДА 17 вересня із попередженням, що будівлю заміновано.
, «Полтавщина»