На Полтавщині школа не допомагає батькам першокласника, який на перерві проломав собі голову
![Артем Табула](http://i1.poltava.to/uploads/2014/06/2014-06-17/dutuna.jpg)
Адміністрація вважає, що вона не повинна нести фінансових зобов’язань за здоров’я свого учня
До ІВ «Полтавщини» звернулися Олександр та Марина Мотренки, батьки Артема Табули, який навчався у першому класі Чапаєвської ЗОШ І-ІІ степенів Чутівського району. Розповідає батько, Олександр Мотренко:
— 17 лютого цього року мій син під час перерви у школі упав зі сходів та отримав серйозну травму голови. Під час операції йому зробили трепанацію і видалили 7 сантиметрів кістки черепу. Операція у Полтаві була безкоштовною, ми купляли тільки ліки. Спочатку школа не відмовлялася нас допомагати, адже вона несе відповідальність за здоров’я і життя учнів, які перебувають у її стінах. Але тепер ми потребуємо повторної операції, щоб встановити імплантант вартістю 13, 5 тис грн. Ми не маємо таких коштів, але директор школи Тамара Малахова, яке є депутатом Чутівської райради, під час неофіційного спілкування прямо сказала, що ми від неї нічого не отримаємо і нічого не зробимо.
Також батьки розчаровані реакцією районних прокуратури та міліції:
— Вони порушень не помітили, міліція припинила справу. Тому ми звернулися із заявою вже до обласної прокуратури і паралельно плануємо звертатися до суду. Адже такі підходи до дітей нічого доброго їм не віщують, тому ми перевели дитину до іншої школи.
Діагноз (1)
, «Полтавщина»