Начальник міліції Полтавщини з’ясовує як зник браконьєр схожий на першого заступника полтавського мера
![Іван Корсун](http://i1.poltava.to/uploads/2014/05/2014-05-23/korsun.jpg)
Іван Корсун повідомив, що якщо підтвердиться інформація про те, що людину, схожу на В’ячеслава Стеценка, відпустили, то він відповідно на це відреагує
Зараз начальник УМВС України у Полтавській області Іван Корсун перебуває в автомобілі, дорогою на Кобеляки, щоб особисто з’ясувати обставини сьогоднішнього затримання браконьєрів, які полювали на кабанів на заповідній території.
Він погодився відповісти на кілька наших запитань:
— Іване Григоровичу, за повідомленнями нардепа Сергія Капліна, один із тих, хто брав участь у незаконному полюванні, — це перший заступник міського голови Полтави В’ячеслав Стеценко.
— Їду зараз з Оржиці, щоб особисто в усьому розібратися. Маю інформацію від кобеляцьких правоохоронців, що єгер сказав, начебто один із цих осіб — схожий на ту людину, про яку ви сказали. Але єгер з ним не був особисто знайомий, тобто, наразі ця особа не є встановленою.
— Є також поки попередня інформація, що затриманих спочатку відпустили, потім знову затримали...
— Я вам повідомлю ту інформацію, якою я володію після численних телефонних розмов. Попередньо — було 4 особи, але затриманих троє. І ця четверта особа, яка не є наразі затриманою, є людиною, про яку ви говорили вище. Але це не моя офіційна інформація, прошу не давати її як остаточну. Якщо якісь факти підтвердяться, то я буду ставити питання про відсторонення від виконання обов’язків в.о. начальника Кобеляцького райвідділу міліції. Якщо там щось глибше буде, то можна й про звільнення з органів говорити, я миритися із таким не збираюся. Для нас немає перших заступників, депутатів чи мерів.
, «Полтавщина»