Депутат-регіонал подякувала керівникам Полтавщини за мужність
![Іван Момот та Тетяна Устименко](http://i1.poltava.to/news/263/26231/photo.jpg)
Тетяна Устименко вважає, що губернатор та голова облради поступили мужньо, коли не пішли на загострення протистояння
Те що вчора, під час захоплення адмінбудівлі Полтавської облради, не відбувся силовий сценарій, — результат сміливих дій обласної влади. Зокрема, завдяки голові Полтавської ОДА Олександрові Удовіченку та голові облради Іванові Момоту. Про це «Полтавщині» повідомила депутат Полтавської облради від Партії регіонів Тетяна Устименко.
— Олександр Удовіченко та Іван Момот прийняли рішення як відповідальні керівники та справжні чоловіки. Біля Полтавської облдержадміністрації та ради не трощили двері і вікна, не палили шини, а, головне — не летіло каміння та запалювальна суміш. Люди з обох сторін протистояння не постраждали. Всі бачили, що проти шеренги правоохоронців вишикувалися «силовики» опозиції, в тому числі спеціально привезені з інших регіонів. Їхні наміри були очевидні. На площі — мирне населення, намагнічене стихією протесту. Уникнення силового сценарію — сміливе рішення обласної влади! Губернатор та голова обласної ради, які не раз заявляли про принципове неприйняття насилля, у критичний момент вчинили за своїми переконаннями. Історія визначить своїх достойників, але, поза будь-яким історичним контекстом, є достойні людські вчинки. Дякую цим чоловікам за мужність, — зазначила Тетяна Устименко.
Також вона просить вважати її оцінку особистою і не сприймати як офіційну позицію усією фракції чи партії.
, «Полтавщина»