Сергій Лисенко – лише 52-й

На чемпіонаті Європи з легкоатлетичного кросу, який завершився у столиці Ірландії Дубліні, у складі молодіжної збірної України (до 23 років) виступив полтавець Сергій Лисенко

Сергій Лисенко

На дистанції кросу 8018 метрів наш земляк фінішував на 52 місці серед 82 учасників з 22 країн Старого Світу. Лисенко показав результат 26 хвилин 49 секунд.

Нікого з фахівців не здивував той факт (до цього вже звикли), що призерами змагань серед молоді стали виключно колишні африканці, а нині натуралізовані європейці: Нереддін Смаїл (Франція) - 25 хв. 11 сек., Хассан Чахді (Франція) - 25 хв. 17 сек., і Ател Йешетела Бекеле (Бельгія) - 25 хв. 21 сек.

Серед чотирьох українських кросменів, які виступали серед молоді, полтавець став другим. Він програв своєму товаришу по збірній Максиму Кривоносу - 26 хв. 13 сек. (33 місце), а випередив Володимира Китця - 27 хв. 15 сек. (58 місце) і Дмитра Лашина - 28 хв. 10 сек. (71 місце).

У командному ж заліку - за простою сумою місць, які посіли чотири кросмени кожної збірної в індивідуальному заліку, молодіжна збірна України фінішувала на 11 місці - з сумою місць 214. Наші кросмени (до 23 років) у командній першості поступилися збірним: Франції (сума місць - 31), Великобританії - 45, Бельгії - 59, Іспанії - 81, Туреччини - 102, Ірландії - 105, Португалії - 128, Голландії - 134, Німеччини - 137, Італії - 213.