Розмір тексту

Полтава приймала волейбольних ветеранів

Масштабний та представницький турнір ветеранів волейболу пройшов у Полтаві. Участь у ньому взяли 36 команд із України, Росії та Білорусії

Нині Україна не може похвалитися великими успіхами у волейболі – зате ними можуть похвалитися ветерани цього виду спорту. Олімпійські чемпіони, чемпіони Європи, світу та своїх країн з’їхалися до Полтави на ІХ міжнародний турнір з волейболу на Кубок голови Полтавської облдержадміністрації. Участь у змаганнях взяли 36 команд – чоловічих та жіночих. Турнір тривав два дні у кількох спортивних залах Полтави і проходив спочатку в групах, а потім - за олімпійською системою.

Серед жіночих команд перемогу святкували спортсменки Севастополя, другими стали харків’янки, третє місце – у киянок. Серед чоловіків у категорії 40+ першість була за Дніпропетровськом, другі – господарі змагань, бронза – у команди «Київ-інтернат». Серед чоловіків у категорії 50+ перше місце вибороли волейболісти з російського міста Твер, друга позиція – за одеситами, третє місце вибороли ветерани з Білої Церкви.