Полтавець став чемпіоном України з тхеквондо

Четверо полтавців посіли призові місця на Чемпіонаті України в Сімферополі

На днях у Сімферополі відбувся Чемпіонат України серед юніорів. Переможці змагань отримають можливість потрапити до складу збірної України і представляти нашу країну на Чемпіонаті Європи в Португалії. Про це повідомили у Полтавській федерації тхеквондо.

У заході узяло участь більше 200 тхеквондистів з усіх областей України. Поборотися за національне золото поїхало і 10 спортсменів з Полтави та Кременчука.

До складу делегації збірної Полтавської області увійшло 10 спортсменів (5 — Полтава, 5 — Кременчук). Тренер Полтави — Михайло Шамян, тренери Кременчука — Василь Карелін та Володимир Лизун, суддя — Богдан Зубрийчук.

Кращі результати серед спортсменів Полтавської області показали 4 наших земляка. Чемпіоном України став Маслак Роман (тренер Ю. Шавир), який виграв 3 поєдинки. Срібло завоювали — Дар’я Лубянецкая (тренер Ю. Шавир) і Антон Тимофієнко (тренер В. Карелін). Бронзовою призеркою стала Ангеліна Клименко (тренер В. Лизун).