Полтавський армрестлер став чемпіоном серед ветеранів

Сергій Явір
Сергій Явір | Фото: ironworld.ru

У Харкові завершилися V літні Всеукраїнські ігри ветеранів із армспорту, присвячені пам’яті Михайла Баки, за підсумками яких троє ветеранів з Полтавщини завоювали 4 медалі: золоту, срібну та дві бронзові.

Двічі на п’єдестал пошани сходив Сергій Явір (Полтавський район), який виступав серед ветеранів до 1973 року народження у ваговій категорії понад 100 кг. У боротьбі на лівій руці він завоював срібну медаль. А ось у боротьбі на правій руці наш земляк створив справжню сенсацію, завоювавши золоту медаль. У вирішальному протистоянні Сергій Явір переміг майстра спорту міжнародного класу Левана Жаміашвілі (Донецьк).

Серед ветеранів цього ж віку полтавець Юрій Герасименко (до 70 кг) виборов «бронзу» у боротьбі на лівій руці, а на правій руці він був 4-м.

Сергій ОлійникПолтавець  став бронзовим призером у боротьбі на лівій руці

Сергій Олійник Полтавець Сергій Олійник став бронзовим призером у боротьбі на лівій руці

Серед ветеранів до 1963 року народження полтавець Сергій Олійник став бронзовим призером у боротьбі на лівій руці — у ваговій категорії понад 100 кг, а на правій руці він посів 4-е місце.

За підсумками цих змагань у Харкові буде сформовано ветеранську збірну України, яка виступатиме на чемпіонатах Європи — 6-12 травня (Друскінінкай, Литва) та світу — 2-8 вересня (Гданськ, Польща).