Полтавські тхеквондисти повернулися з Харкова

Багато полтавських спортсменів стали чемпіонами та призерами міжнародних змагань

У Харкові відбувся відкритий кубок «Металіст ХОР» з тхеквондо ВТФ, який проходив на підтримку дітей-інвалідів. Тринадцять команд вели напружену боротьбу за медалі та за командні кубки. Полтавська команда була одна з численних — це 49 спортсменів та тренерів. Серед останніх Михайло Шамян, Дмитро Моісеєнко, Віталій Красницький, Віталій Ступак, Юрій Шавиро. За підсумками турніру в вікових категоріях чемпіонами та призерами стали:

Діти:

І місце Ростислав Калин (тренер Шамян М)

Аміна Бакаєва (тренер Ступак В)

ІІ місце Володимир Ярош (тренер Шавиро Ю)

Андрій Прокопенко (тренер Шамян М)

ІІІ місце Назар Сердюк (тренер Красніцькій В)

Микита Рой (тренер Шамян М)

Юнаки:

І місце Денис Савицький (тренер Шавиро Ю)

Костянтин Хнікін (тренер Шамян М)

Дар’я Рябцева (тренер Ступак В)

Вероніка Шевченко (тренер Ступак В)

ІІ місце Кирило Подолян (тренер Ступак В)

Семен Білокінь (тренер Моісеєнко Д)

Юлія Дзюбан (тренер Шавиро Ю)

ІІІ місце Владислав Бєлінській (тренер Моісеєнко Д)

Владислав Шелудько (тренер Моісеєнко Д)

Марк Федорченко (тренер Моісеєнко Д)

Кадети:

ІІ місце Дар’я Луб’янецька (тренер Шавиро Ю)

ІІІ місце Ірина Конденко (тренер Шавиро Ю)

Анастасія Височин (тренер Шавиро Ю)

ІІ місце Дмитро Полюхович (тренер Шавиро Ю)

Дар’я Петрушка (тренер Шамян М)

Ганна Даценко (тренер Шавиро Ю)

ІІІ місце Олександр Каламбет (тренер Моісеєнко Д)

За підсумками змагань Володимир Ярош був номінований на титул кращого бійця турніру. Але, на жаль, приз (планшет) в цій номінації дістався запорізькому спортсменові.

Тхеквондисти

У загальнокомандному заліку перемогла команда ДЮСШ № 8 (Харків), 2 місце — Полтавська федерація тхеквондо, 3 місце — Металіст (Харків), 4 місце ОСК «Харків», 5 місце СДЮСШОР № 5 (Бєлгород, Росія).

Президент Полтавської федерації тхеквондо ВТФ Юрій Шавиро був нагороджений організаторами змагань кубком як «Кращий тренер турніру», і зазначив, що турнір пройшов на високому рівні:

— Як і раніше була застосована он-лайн реєстрація учасників, що дає змогу продивитися всю картину турніру та жеребкування. Ми привезли в Полтаву багато спортсменів, котрі стали чемпіонами та призерами даного турніру. Сподіваюся, що їх кількість з кожним разом буде збільшуватися.