Медики Полтавщини визначили, хто найкраще грає в шахи

На Полтавщині відбувся другий етап 10-ї обласної спартакіади медичних працівників

Відкрили спартакіаду змагання з шашок на минулому тижні, про які ми вже розповіли. Другий вид змагань — це змагання з шахів. У них взяли участь представники 35 закладів охорони здоров’я області, у кожній команді по 2 учасника — чоловік та жінка.

Першими почали змагалися жінки. Цього разу у всіх суперниць виграла Світлана Малимоненко, яка працює в обласному МСЕК, вона показала максимально можливий результат — 5 із 5. А далі вийшла цікава ситуація — відразу 5 учасниць набрали однакову кількість очок — по 4 з 5 можливих. За додатковими показниками (за коефіцієнтом Бухгольца) вони розподілилися по місцям в такому порядку:

• на другому місці — Наталія Неділько з Полтавського протитуберкульозного диспансеру
  • на третьому місці — Тетяна Орел, лікар-лаборант міської дитячої лікарні міста Кременчук
  • на четвертому місці — Тетяна Антонова, лікар Кременчуцької 2-ї міської лікарні
  • на п’ятому місці — Ріта Шабала, як представниця Семенівської ЦРЛ
  • на шостому місці — Наталія Перепелиця, представниця обласної лікарні відновленого лікування.

Головний суддя спартакіади, голова міської ради ФСТ «Спартак», Галина Бурцева пообіцяла подумати як зробити, щоб наступного разу знизити роль додаткових показників у визначенні результату гравця у подальшому.

У чоловіків, вже традиційно, перемогу святкував майстер спорту Дмитро Штанько, який набрав максимально можливі 5 із 5. По 4 очки набрали 3 гравці, тож місця визначали також додаткові показники. .

На ІІ місці — тренер з шахів ВДНЗУ «УМСА», кандидат в майстри спорту Микола Олійник, у якого додаткові показники виявилися кращими з цієї трійки. Для визначення третього та четвертого місць довелося грати додаткові партії, так як всі додаткові показники виявились абсолютно рівні.

На ІІІ місці — представник ДРС «Ліщинівка» Микола Кривич, який виграв вирішальну партію у представника курорту «Миргород», кандидата у майстри спорту Миколи Оробця, який посів IV місце.

А в командному заліку перше місце виборола команда Семенівської ЦРЛ. Традиційний переможець спартакіади з шахів, команда Полтавського обласного госпіталю інвалідів Великої Вітчизняної війни, на другому місці. На третьому місці — 2-га міська лікарня Кременчука.

Наступний етап спартакіади — змагання з настільного тенісу — відбудуться у квітні в спорткомплексі УМСА.