Бодібілдер з Диканьки здобув срібло на «Арнольд Класик»

Атлет із Полтавщини Ігор Рашоянц завоював срібну медаль міжнародного супертурніру «Арнольд Класик-2013», який проходить у Коламбусі (штат Огайо, США)

Наш земляк приніс збірній України першу нагороду турніру, який започаткував і опікується ним особисто легендарний атлет сучасності Арнольд Шварценеггер, чим ім’ям і названо цей всесвітній чемпіонат. Рашоянц завоював «срібло» у змаганні з класичного бодібілдингу (клас D), серед атлетів-аматорів, зріст яких не перевищує 180 см.

Ігор Рашоянц

Спочатку полтавець вийшов до фіналу турніру у своїй номінації (6 фіналістів). У фіналі Рашоянц за рішенням суддів поступився лише Алессандро Галлі (Італія), який став чемпіоном. Рашоянц виборов «срібло». «Бронза» дісталася Денису Малєєву (Росія). Наступні місця серед фіналістів розподілилися так: Андреа Волпе (Італія), Жоель Берніні (Бразилія) і Даніел Флетчер (Австралія).