Розмір тексту

У Дніпродзержинську полтавські тхеквондисти здобули медалі

Наші спортсмени вдало виступили у відкритому турнірі

Днями у Дніпродзержинську пройшов 10-й ювілейний турнір з тхеквондо ВТФ «Золотий Даянг» серед всіх вікових категорій. У турнірі взяли участь 360 спортсменів з 21 команди та 9-ти областей України (Дніпропетровська, Харківська, Запорізька, Кіровоградська, Херсонська, Хмельницька, Київська, Луганська та Полтавська). Деякі наші спортсмени вперше випробували свої сили за межами Полтави.

Полтаву представляли вихованці ДЮСШ «Юність-1» ФСТ «Україна» президента Полтавської федерації тхеквондо ВТФ Юрія Шавиро та тренерів Михайла Шамяна і Дмитра Моєсеєнка.

Тільки завдяки нашим чемпіонам Полтавська збірна виборола третє загальнокомандне місце. Чемпіонами турніру стали: Денис Савицький, Георгій Коваленко, Кирило Білик та Кирило Подолян.

Срібні призери: Олег Ілик , Валерій Коваленко, Дар’я Петрушка, Артем Білокінь та Владислав Бєлінський.

Бронзові призери: Дмитро Скляр, Христина Скирда, Вероніка Шевченко та Семен Білокінь.

турнір з тхеквондо ВТФ

— Цей турнір вже став традиційним, наша команда не вперше бере участь в ньому, але в трійки найкращих до цього часу ми не потрапляли, — повідомив Президент федерації Юрій Шавиро. — Потрібно відмітити, що спортсмени проявили свої найкращі риси: силу, витримку та бажання перемогти, так як потрібно було перемогти, щонайменше в 4 двобоях. для того щоб стати переможцем.