На Полтавщині визначили найсильніших міліціонерів

На Полтавщині визначили найсильніших міліціонерів | Фото: mia-pl.gov.ua

Звання найсильнішого міліціонера області полтавські правоохоронці доводили «врукопашну»

Вчора на базі спорткомплексу Управління МВС України в Полтавській області відбулися відкриті обласні змагання з рукопашного бою серед працівників правоохоронних органів. Організаторами дійства виступили обласна організація ФСТ «Динамо» України та Спортивний Клуб міліції.

Участь у змаганнях узяли 50 учасників різних міліцейських спецпідрозділів, міськрайорганів та інших силових структур нашого регіону. Змагалися претенденти на титул найсильнішого міліціонера полтавського регіону у наступних вагових категоріях: 70 кг., 75 кг., 80 кг., 85 кг. і більше 85 кг.

Бої «врукопашну» тривали близько 4 годин. Перше місце серед силових структур області зайняла команда бійців Роти міліції особливого призначення «Беркут». До речі, минулого року ця команда також посіла перше місце. «Срібло» узяла команда спецпідрозділу судової міліції «Грифон». Третє місце вибороли працівники служби охорони «Явір-2000».

В особистому заліку призові місця розділилися наступним чином.

У ваговій категорії 70 кілограмів:

Перше місце — Михайло Шведченко зі спецпідрозділу «Беркут».
Друге місце — Олександр Антипов зі спецпідрозділу судової міліції «Грифон».
Третє місце — Максим Кімінец зі спецпідрозділу «Грифон».

У ваговій категорії 75 кілограмів:

Перше місце — Анатолій Муравський зі спецпідрозділу «Беркут».
Друге місце — Володимир Винник зі спецпідрозділу «Грифон».
Третє місце — Едуард Форс зі спецпідрозділу «Беркут».

У ваговій категорії 80 кілограмів:

Перше місце — Роман Цибелко зі спецпідрозділу «Грифон».
Друге місце — Олексій Борисенко з управління податкової міліції ДПС області.
Третє місце — Роман Діденко з охоронної структури «Явір-2000».

ПереможціПереможці

У ваговій категорії 85 кілограмів:

Перше місце — Віталій Проценко зі спецпідрозділу «Беркут».
Друге місце — Дмитро Брунь з охоронної структури «Явір-2000».
Третє місце — Володимир Ткаченко зі спецпідрозділу «Беркут».

У ваговій категорії понад 85 кілограмів:

Перше місце — Олег Приймачов з управління податкової міліції ДПС області.
Друге місце — Олександр Галаган зі спецпідрозділу міліції «Беркут».
Третє місце — Артем Буценін з охоронної структури «Явір-2000».

Переможців нагородили почесними грамотами, медалями, кубками та цінними подарунками. Почесний гість на спортивному заході, представник із Департаменту кадрового забезпечення МВС України, капітан міліції Дмитро Сквирський, — відзначив відмінну фізичну підготовку правоохоронців Полтавської області. Про це повідомили у ВЗГ УМВС України в Полтавській області.

Нагадаємо, нещодавно під час охорони громадського порядку у одного з працівників патрульно-постової служби забрали гумову палицю, з іншого скинули шапку.