Полтавські гірськолижники на всеукраїнських змаганнях завойовують бронзу

Гірськолижний спорт
Гірськолижний спорт | Фото: unsveta.com

Школа О СДЮШОР імені О. Бутовського пишається своїми вихованцями

Так, 26-28 лютого на туристичному комплексі «Мигово» Чернівецької області відбувся Кубок України, в якому взяли участь представники 15 спортивних шкіл з гірськолижного спорту з 6-ти областей України. Змагання зібрали понад 140 юних учасників. Серед спортивних шкіл О СДЮШОР імені О. Бутовського зайняла 4 місце.

12-14 березня там же проходив відкритий Чемпіонат України серед юніорів та Чемпіонат України з паралельним заліком міжнародних змагань ФІС. Серед 47 учасників відкритого Чемпіонату України полтавець Ігор Вахненко посів 3 місце у спеціальному слаломі та 7 місце у слаломі-гіганті. У Чемпіонаті України серед юніорів полтавець Олександр Юрченко отримав 4 місце у спеціальному слаломі.

15-16 березня на цьому ж зимовому курорті відбувся Кубок України з гірськолижного спорту (ІІІ етап) та Чемпіонат України серед юнаків. Спортсмен полтавської школи Тарас Черкаський зайняв 3 місце в слаломі-гіганті та виконав розряд кандидата в майстри спорту.

Підготували спортсменів тренери-викладачі з гірськолижного спорту Обласної СДЮШОР імені О. Бутовського С. П. Дорош, К. М. Дружко, О. П. Неводнича.