Розмір тексту

У Кременчуці визначили найкращих художників та співаків серед підлітків

У Кременчуці визначили найкращих художників та співаків серед підлітків У Кременчуці визначили найкращих художників та співаків серед підлітків | Фото: kremen.gov.ua

Перші-треті місця віддали найкращим маленьким кременчужанам, які, на думку журі, найкраще виступили у конкурсах фестивалю «Кременчуцьке розмаїття»

У Кременчуці підбили підсумки двох конкурсів Х ювілейного Відкритого фестивалю мистецтв «Кременчуцьке розмаїття».

В Будинку дитячої та юнацької творчості відбулися тури-конкурси «Золоті нотки» та «Чарівна палітра». У прес-службі Кременчуцької міської ради повідомили, що перед професійним і суворим журі постала важка задача, адже оцінити дійсно майстрів своєї справи було нелегко. Переможців визначали у чотирьох вікових категоріях. Так у турі-конкурсі «Золоті нотки» лауреатами стали наступні.

Вік 5-9 років:

1 місце — Половіткіна Анна (т/о «Смайлик» БДЮТ);
2 місце — Вашерук Софія (т/о «Смайлик» БДЮТ);
3 місце — Полив’яна Вікторія (Семенівська ДМШ).

Вік 10-12 років:

1 місце — Вокальний дует — Міхно Діана та Ілона (Семенівська ДМШ);
2 місце — Вокальний дует — Сідоровская Регіна та Нечитайло Максим (Зразковий вокальний шоу-гурт «Люстерко» ВАТ «Кредмаш»);
3 місце — Вокальний дует — Стеценко Лада, Гаврилець Марія (ДМШ № 3).

Вік 13-15 років:

1 місце — Бойко Аліна ( ДМШ № 3);
2 місце — Сініцин Артем (т/о «Студія вокального співу «Веселка» БДЮТ);
3 місце — Рябошапка Анастасія ( Народна вокальна студія «Натхнення» МПК).

Вік 16-17 років:

2 місце — Вокальний ансамбль «Дівочі мрії» (ДМШ № 2);
3 місце — Вокальний дует — Бахмат Олександра та Рижов Христиан ((Зразковий вокальний шоу-гурт «Люстерко» ВАТ «Кредмаш»);

Гран-прі отримала Неіленко Аліна (т/о «Студія вокального співу «Веселка» БДЮТ).

У турі-конкурсі «Чарівна палітра» переможці такі.

Вікова категорія 5-9 років:

1 місце отримала Бринова Ольга (ОДЮК, клуб «Сатурн»);
2 місце — Гвоздьова Марія (ОДЮК, клуб «Сатурн»);
3 місце — Каменник Влада (ОДЮК, клуб «Сатурн»).

Вікова категорія 10-12 років:

1 місце — Рубанова Маргарита (КДХШ)
2 місце — Чень Аліса (БДЮТ)
3 місце — Стільник Анастасія (ОДЮК, клуб «Сатурн»)

Вікова категорія 13-15 років:

1 місце — Майборода Анастасія (КДХШ);
2 місце — Бончук Марія (КДХШ);
3 місце — Кочерова Марія (КДХШ).

Вікова категорія 16-17 років:

1 місце — Федоренко Олена (ОДЮК, клуб «Дніпро»);
2 місце — Брага Світлана (КДХШ).

Нагадуємо про наступні змагання:

  • конкурс юних танцюристів «Ритми планети» —17 березня 2012 року;
  • конкурс майстрів прикладної творчості «Вмію сам» — 1 квітня 2012 року;
  • конкурс юних інструменталістів «Мелодії серця» — 25 березня 2012 року;
  • конкурс акторської майстерності «Нащадки Мельпомени» — 1 квітня 2012 року.

Олеся КРОШИНА, «Полтавщина»

Останні новини

Полтавщина:

Наш e-mail:

Телефони редакції: (095) 794-29-25 (098) 385-07-22

Реклама на сайті: (095) 750-18-53

Запропонувати тему