У Полтаві провели турніри з шашок для інвалідів

У Полтаві провели турніри з шашок для інвалідів | Фото: rada-poltava.gov.ua

На базі Полтавського міського заклад-центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» відбувся турнір з шашок серед спортсменів-інвалідів з вадами інтелекту

Про це повідомляє прес-служба Полтавської міської ради.

У змаганнях взяли участь близько 20 спортсменів з Полтави. 1 місце серед чоловіків виборов Віталій Ромась. 2 посів Андрій Приймак, поступившись лише на 0,5 очка переможцю. Третім став Георгій Репетила.

Серед жінок місця розподілилися таким чином: 1 місце — Вікторія Андрєєва;

2 місце — Світлана Чвала; 3 місце — Олена Злобина.

В селищі Божківське Полтавського району міський заклад-центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провів турнір з волейболу серед чоловіків, присвячений пам’яті Віктора Назаренка. Між собою змагалися шість команд міста Полтави та Полтавського району.

В запеклій боротьбі першість турніру та кубок отримала команда «Злагода І», друге місце завоювала команда «Злагода ІІ», третє — команда з села Супрунівка. Всі призери турніру отримали медалі та почесні грамоти від ПМЗ-ЦФЗН «Спорт для всіх».